Fashion…Lady in red

lady in red
Czas na szczyptę inspiracji… 
(z mojej strony)
W ostatnich miesiącach inspiracją dla mnie stał się czerwony kolor. Pamiętam, że zawsze stroniłam od ognistych barw. Absolutnie nie były w moim guście.
Czerwony kolor utożsamiam z absolutną dojrzałością, kobiecością, rozważnymi decyzjami…
Takie są moje wyobrażenia…

Przełomowy moment w moim życiu nastąpił w wieku 30 lat. Nie kieruje się małostkowością i nie zrzucam winy na wiek, po prostu czuje to w sobie jak i  w swojej podświadomości. Co prawda do czerwonej pomadki i czerwonych obcasów jeszcze się nie przekonałam, ale pojedyncze gadżety lub rzeczy zagościły w mojej szafie. Powiedzmy, iż jest to typowe odświeżenie szuflad. Wietrzenie garderoby zarówno u siebie jak i u N) robię dwa razy do roku. Tradycyjnie na wiosnę i kiedy zbliża się zima. Zaznaczam, że mam skłonności do szufladkowania i chomikowania (chociaż nie ukrywam, że walczę z tym intensywnie). Obecnie wyznaję zasadę, że przemyślany zakup jednej rzeczy to lepszy pomysł niż stos zakupionych ubrań z wyprzedaży, outlet’ów czy second hand’ów. Rozważam i segreguje wszystko w głowie tworząc podświadomie przyszłe stylizacje. Wtedy wiem na czym stoję i wiem, że w ten sposób oszczędzam. Rezultat jest taki, iż nie zostaję z rzeczami, których nie użytkuje.

W dzisiejszym poście chciałabym zaprezentować klasyczną stylizację. Totalnie się w niej odnajduje i czuję się abstrakcyjnie komfortowo. To mój pierwszy raz w odsłonie czerwoności.
Moja pierwsza kreacja w kolorze jarzębiny …lady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in redlady in red
sukienka/ Lindex
buty/ DeeZee
kurtka jeans’owa/ Zara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Post Navigation